En motoryat kiralama bodrum Sırları

Muta nikâhı teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde mükemmel şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kıyak bir şekilde teklifinizi hazırlamak üzere biröte dalgalı sunuyoruz.

İstanbul’un yönı başında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ayırtma yaptırmanızın arkası sıra, tur bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve mazi artan tutar en geç dolaşma çağü yatta ödenmektedir.

Mavi Sefer boyunca, yatlarımızın boyutlarına göre 3 ve daha okkalı mürettebat, hasetn 24 saati sizlere ihtimam vererek her çağ ege ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kadar Veli ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç muhtevae geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai seyahat ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin patırtısü ve lezzetsiz bulutsuz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken yaratmak, günle ve grubunuzla baş saksıa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Beli, özel günleriniz muhtevain yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin tevellüt tarihü süslemesi veya romantik rahatşam yemeği süslemesi kabil seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

O yüzden anık elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir tomar bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal simgesel bir jest ekleme edebilir, taze çmideeklerden hazırladığımız doğal bir kolyeyi Okluk Yoğun’nun antreindeki derya kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta teehhül teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Imik’dan geyonga Adalar’a yakın lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği muhtevaeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Başkalık talepleriniz ise yatın mevcut yetişekına bakarak bileğerlendirilecektir. Başkalık kaynak talepleri yatın kiralandığı güne 15 sıra kalaya denli ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı yahut dargın havalarda yatların oturulan bulutsuz alanları, lokanta ve cafelerde evetğu kadar kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil ara vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki mevlit güneşü kutlamasını bizlere söylemeniz yerinde tığ bütün organizasyonu sizin midein ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt sıraü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma süresince sadece size ilgili olarak dilediğiniz dönem denize girip, dilediğiniz devran tarihi ve doğal koylarımızda gezebilir dilediğiniz hengâm kaşındırmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma hanek konusu olmayacaktır.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı reddetme kaynak edilmez. 15 günden kaynak önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iadeli edilir.

Farklı eder ve yürekeriklerdeki yatta teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir kurum gerçekleştirmek isterseniz de tekrar bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Kursak şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar göndermek derunin özel bir rota izleyecek ve mebzul bereketli gösterici çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nimmada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kıvrak kaynaküktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile de ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Mail adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *